UX/UI DESIGNER

Jeżeli masz doświadczenie w tworzeniu makiet stron internetowych i aplikacji, zwracasz uwagę na detale, a zadowolenie użytkownika i Customer Experience są dla Ciebie w pracy najważniejsze - chętnie powitamy Cię na naszym pokładzie. Sprawdź szczegóły oferty i aplikuj!

Wymagania:
OPIS STANOWISKA:
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień UI/UX
  • posiadanie własnego portfolio projektów web z możliwością wglądu do zrealizowanych projektów
  • kreatywność, samodzielność i nowatorskie podejście
  • doskonała znajomość narzędzi umożliwiających tworzenie mockupów(np. Figma, Uxpin) oraz designów (np. Adobe XD, Adobe PS)
  • zaangażowanie, inicjatywa, odpowiedzialność za powierzone projekty
  • dbanie o szczegóły realizowanych zadań

  • MILE WIDZIANE:
    • znajomość metodyki SCRUM
    • znajomość procesu Design Thinking
    • podstawy HTML
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • umiejętność przeprowadzania badań użyteczności ilościowych i jakościowych
Co oferujemy:
  • realny wpływ na tworzone produkty i swobodę w realizacji oraz doborze narzędzi
  • budżet na szkolenia i kursy (związane z wykonywaną pracą i hobby)
  • innowacyjne projekty dla branży startupowej i logistycznej
  • budżet na szkolenia i kursy (związane z wykonywaną pracą lub hobby)
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty MultiSport
  • elastyczne godziny pracy
  • grupowe lekcje angielskiego z native speakerem
  • system premiowy za polecenia
  • jeżeli preferujesz home office, dostarczymy Ci niezbędne do pracy narzędzia lub zwrócimy koszty eksploatacji prywatnego sprzętu
  • kawę, przekąski, a dla zdalnych pracowników kwartalną paczkę z lokalnymi specjałami
  • spotkania integracyjne, gry planszowe, pizza Friday
Warunki finansowe

  • 6,7 - 12,2 tys zł netto B2B
  • 5,5 - 10 tys zł brutto UoP

Miejsce pracy

Bielsko-Biała / Hybrydowo