Outbound Marketing Specialist

Dołącz do nas, jeśli jesteś osobą ambitną, otwartą i lubisz poznawać ludzi, a także stawiasz na swój rozwój i poszukujesz ciekawych wyzwań. Wspólnie będziemy tworzyć przestrzenie współpracy, badać i wchodzić na nowe rynki, ciesząc się pracą nad innowacjami i rozwiązując problemy naszych Klientów.

Wymagania:
  • dobra organizacja czasu pracy i samodzielność
  • dbałość o szczegóły i skupienie się na jakości wyników
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 pozwalającym na swobodną komunikację w mowie, w komunikacji mailowej, przygotowanie raportu z researchu
  • chęć do nauki oraz poszerzania swojej wiedzy i kompetencji

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    • projektowanie i prowadzenie kampanii generowania leadów (tworzenie kolejek lead generacyjnych i mailingów)
    • proponowanie i wdrażanie działań optymalizujących kampanie
    • tworzenie, zarządzanie i rozbudowa bazy kontaktów
    • wstępna klasyfikacja jakości leadów spływających do firmy
    • bezpośrednia współpraca z działem marketingu i sprzedaży
    • raportowanie swojej pracy i wyników przeprowadzanych kampanii
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

    MILE WIDZIANE:
    • praktyczne doświadczenie w korzystaniu z automatyzacji marketingu
    • znajomość branży B2B
    • znajomość narzędzi do cold mailingu i email marketingu (Freshmail, Woodpecker, Mailchimp)
    • znajomość narzędzi do budowania baz danych (Hunter.io, Snov.io)
    • znajomość systemu CRM (HubSpot)
    • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży lub marketingu
Co oferujemy:
  • możliwość rozwoju kompetencji w obszarach najnowszych technologii
  • budżet na szkolenia i kursy (związane z wykonywaną pracą lub hobby)
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty MultiSport
  • elastyczne godziny pracy
  • grupowe lekcje angielskiego z native speakerem
  • system premiowy za polecenia
  • kawę, przekąski, a dla zdalnych pracowników kwartalną paczkę z lokalnymi specjałami
  • spotkania integracyjne, gry planszowe, pizza Friday
Warunki finansowe

4,5 - 6,3 tys. zł netto na B2B + premie
3,7 - 5,2 tys. zł brutto na UoP + premie

Miejsce pracy

Stacjonarnie / Hybrydowo