Startupsoftware house

StartUp to przedsięwzięcie, stawiające przed przedsiębiorcą wiele wyzwań.
W zależności od miejsca na jakim znajduje się Twój projekt: koncepcja, MVP, zweryfikowany biznes,
dostarczymy odpowiedni poziom zasobów i narzędzi.

STARTUP Z SUKCESEM
ZAPEWNIAMY WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE ROZWOJU PROJEKTU

Tworzenie zespołu programistycznego to spore koszty, przy czym pensje i koszty pracownika to tylko drobna ich część. Korzystając z doświadczenia wyspecjalizowanej firmy jesteście Państwo w stanie szybko i tanio dostosować strukturę organizacyjną działu IT do potrzeb Waszego biznesu.

Wypracowanie odpowiednich procedur zarządzania ludźmi w dziale IT, testów, doboru technologii, zarządzania jakością zajęło nam wiele lat i podlega ciągłemu procesowi udoskonalania.
Nasza propozycja to aktywna współpraca na każdym etapie Twojego startupu, gdzie:

 • wesprzemy Cię w analizie technicznej  oraz oszacowaniu budżetowania na potrzeby PITCHDecku,
 • zbudujemy szybko i tanio model MVP (czasami wystarczy nawet exel),
 • zbudujemy zespół programistyczny pod właściwą fazę projektu,
 • zaproponujemy model podtrzymania i techsupportu dla dojrzałego oprogramowania,
 • niezależnie od fazy projektowej możemy dostarczyć Ci ludzi w modelu BODYLEASING`owym.

KORZYŚCI DLA STARTUPU

 1. Możesz natychmiast zacząć pracę nad swoim produktem.
 2. Możesz dowolnie skalować zespół.
 3. Płacisz tylko za te godziny, które zostały przepracowane.
 4. Nie ponosisz opłat za urlop, koszty biura, project management, szkolenia, które organizujemy dla zespołu czy imprezy integracyjne.
 5. Nie ponosisz żadnych kosztów rekrutacji, nawet jeśli osoba z zespołu zdecyduje się odejść - zostanie od razu zastąpiona.
 6. Możliwość chwilowego dołączenia osoby o innych “specjalnościach”, np architekta systemów albo grafika.
 7. Dostępni dla Ciebie są Scrum Masterzy, Backend Deweloperzy, Frontend Deweloperzy, Dev Ops, Administrator serwerowy, Architekci systemów, Graficy.

DLA PROGRAMISTÓW TAKIE ROZWIĄZANIE TEŻ JEST WYGODNE!

 1. Organizujemy dla nich regularne szkolenia.
 2. Dbamy o integrację zespołu i fajną atmosferę w biurze.
 3. W każdej chwili mogą podzielić się wiedzą, lub zorganizować burzę mózgów w większym gronie.
 4. Mogą pracować nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami.

DBAMY TEŻ O JAKOŚĆ KODU

 1. Każda linijka przechodzi “przegląd” innej osoby, programiści w ten sposób nie tylko sprawdzają się wzajemnie, ale też uczą.
 2. Wszystkie funkcjonalności są dodatkowo testowane automatycznie (lubimy PHPspec oraz Behata).
 3. Mamy doświadczenie w pracy z AWS i GoogleCloud, wykorzystujemy też najnowsze i sprawdzone rozwiązania dostępne zarówno na Froncie jak i na Backendzie.
 4. Doświadczenie w pracy z innymi startupami w podejściu Agile.
ALE PRZEDE WSZYSTKIM

DOPASOWUJEMY SIĘ DO CIEBIE

STAJĄC SIĘ CZĘŚCIĄ TWOJEGO ZESPOŁU

niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć produkt szybko w modelu MVP, czy sprawdziłeś już swoją koncepcję i jesteś na etapie skalowania się.

Adam

ADAM JESIONKIEWICZ

Firma Da Vinci Studio wykonała dla nas kluczowy system informatyczny oraz stronę WWW. Do dziś nasza firma korzysta z nich w swojej działalności operacyjnej. Jesteśmy zadowoleni z tej współpracy i życzylibyśmy sobie, aby każdy partner biznesowy cechował się taką kulturą i profesjonalizmem jak Da Vinci Studio. 
Polecam firmę Da Vinci Studio z pełną odpowiedzialnością jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać tę firmę jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klientów.

ifinity-logo

Ifinity to spółka powołana do życia by rozwijać technologie nawigacji wewnętrznej opartej na beaconach. W ofercie firmy znajdują się rozwiązania dla aglomeracji miejskiej, np. parkingowe, edukacji, służby zdrowia czy handlu.
Da Vinci Studio współtworzyło rozwiązania informatyczne, w tym interaktywnej mapy nawigacyjnej oraz czynnie wspomagało rozwój technologii.

Marcin

MARCIN ZARZECKI

Firma Da Vinci Studio jest stałym podwykonawcą systemu informatycznego, który służy wycenie transportu kontenerowego. 
Oprogramowanie działa bardzo stabilnie a cały proces planowania, raportowania i rozliczania pracy informatycznej stoi na najwyższym poziomie. 
Co bardzo ważne, Da Vinci Studio jest w stanie obsłużyć nasze potrzeby informatyczne kompleksowo - od oprogramowania sensu stricte do prac graficznych.
Życzymy licznych sukcesów i z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z Da Vinci Studio.

quotiss-logo

Quotiss to firma oferująca narzędzie do zarządzania cenami frachtu morskiego. Ich klientami są firmy logistyczne, których łączny obrót wynosi 1 bilion dolarów. Quotiss zadebiutował w październiku 2016 roku i został bardzo dobrze przyjęty przez rynek - 3 klientów zdecydowało się na wdrożenie już w styczniu i lutym 2017. Da Vinci Studio developuje rozwiązania informatyczne spółki, w tym główny produkt: aplikację do wyceny frachtu morskiego.

INNOWACJE

Ponieważ programowanie jest naszą pasją, chcemy ciągle rozwijać się w tej nieograniczonej dziedzinie, podnosić swoje kompetencje i szerzyć wiedzę. W ostatnich latach przetestowaliśmy niezliczoną liczbę rozwiązań developerskich i sprawdziliśmy każdą, pojawiającą się na rynku nowinkę technologiczną. Stworzyliśmy własną platformę do zarządzania wiedzą – WEBB MEET UP. Zrealizowaliśmy wiele projektów, zgodnych z indywidualnymi potrzebami naszych Klientów. Obecnie skupiamy naszą uwagę pod kątem rozwoju, głównie na:

 • Machine Learning oraz deduplikacja danych
 • Wirtualnej oraz rozszerzonej rzeczywistości
 • IoT oraz Smart Cities

Każdą, nowo zdobytą wiedzę, przekładamy na realizacje naszych Klientów, dzięki czemu mają pewność, że tworzone dla nich rozwiązania nie są archaiczne, tylko zdecydowanie podążają za trendami świata systemów informatycznych! Współpraca z nami to nie tylko produkt dostarczony na czas. To również profesjonalizm w każdym calu i doskonała przygoda w odkrywaniu nowych możliwości! Wspieramy również środowisko open-source, na naszym firmowym githubie możecie znaleźć kilka ciekawych projektów.

01

WEBB
MEET UP

Przez ostatnie lata wypracowaliśmy wiele sposobów na tworzenie możliwości do nauki i motywowanie do rozwoju wszystkich naszych pracowników. Jednym z elementów jest stworzona marka WeBB MeetUP, która gromadzi społeczność fanów programowania i nowych technologii. Na cyklicznych eventach dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z uczestnikami z całej Polski. Materiały z minionych eventów dostępne są na naszej platformie do zarządzania wiedzą.

02

DA VINCI
STUDIO

Jedną z wartości naszej firmy jest stawianie na samorozwój i jego wspieranie. Co za tym idzie nie spoczywamy na laurach, a rozwój naszych developerów wspieramy między innymi szkoleniami wewnętrznymi przygotowywanymi przez poszczególne osoby. Odbywają się one co tydzień, dając nam możliwość pogłębiania swojej wiedzy z zakresu programowania i bycia na bieżąco z pojawiającymi się nowościami. To doskonała okazja do podzielenia się z innymi swoją wiedzą i zainteresowaniami, a i szansa na naukę czegoś nowego, co na pewno pozytywnie zaowocuje w codziennej pracy. Programowanie jest naszą pasją! Od czasu do czasu organizujemy również szkolenia miękkie, podnosząc poziom umiejętności z zakresu komunikacji, prowadzenia projektów czy wzajemnego zrozumienia swojej pracy.

Firmowe wyjazdy na konferencje i meetupy technologiczne to coś, w czym bierzemy udział bardzo chętnie. Gdy tylko dowiadujemy się, że planowane jest jakieś branżowe wydarzenie, chcemy tam być również i my. Uczestnictwo w takich eventach wnosi bardzo wiele pozytywnego, a przede wszystkim jest dobrą okazją do naładowania baterii i pozwala świeżym spojrzeniem patrzeć na nasz zawód. Dzięki wsparciu firmy, możemy uczestniczyć w najważniejszych konferencjach i wydarzeniach.

Nie tylko bywamy, ale jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się inicjatywą zrodzoną tu, na Podbeskidziu – konferencją WeBB MeetUp. To spotkania dla pasjonatów branży IT, a naszym celem jest szerzenie dobrych praktyk, wymiana wiedzy i doświadczeń oraz wzrost atrakcyjności regionu dla inwestycji firm z sektora IT, oraz tworzenie sprzyjającego środowiska dla startupów technologicznych. Wydarzenie doczekało się już kilku edycji, a od samego początku niezmiennie obok wspaniałej atmosfery, najważniejsza jest dla nas wysoka jakość wystąpień i merytoryka prelekcji.

W celu doskonalenia swoich umiejętności językowych, co tydzień w firmie odbywają się lekcje j.angielskiego. Mają one pozwolić zespołowi w przystępny sposób ciągle podwyższać poziom zaawansowania.

Zdanie i pomysły każdego Członka Zespołu są dla nas bardzo wartościowe, dlatego regularnie robimy retro firmowe, na którym staramy się usprawnić działanie Da Vinci Studio, a po nim integrujemy się przy tradycyjnej już pizzy i planszówkach lub grach konsolowych.

Współpraca

Coders Lab

Nasza firma współpracuje z firmą Coders Lab, która stworzyła pierwszą w Polsce szkołę programowania o dużej skali działania. Za cel postawili sobie wspomaganie systemu edukacji zawodowej i szybko go osiągnęli – są liderem w kraju. Wykształcili już ponad 2 000 osób: programistów, testerów i UX designerów.

Są doskonałą alternatywą dla edukacji państwowej, a w swojej pracy nastawiają się na skuteczność i nowoczesność modelu edukacji. Na pierwszym miejscu jest u nich praktyka i nauka takich kompetencji, które są niezbędne na rynku pracy.

Fundacja Startup Podbeskidzie

Działając lokalnie, fundacja promuje przedsiębiorczość i innowacyjność wśród mieszkańców Bielska-Białej. W Fundacji Startup Podbeskidzie spotykają się osoby doświadczone, jak i młodzi ludzie, którzy chcą samodzielnie prowadzić biznes. Swoimi działaniami fundacja wspomaga rozwój młodych startupów, a ludziom, którzy stoją przed obraniem swojej życiowej drogi, pokazuje jak otworzyć się na nowe możliwości.

CodeInBB

Fundacja Startup Podbeskidzie, działa od 2015 roku, która chce rozwijać region Podbeskidzia. Poprzez przekazywanie wiedzy i dawanie odpowiednich narzędzi w szczególności młodym ludziom, grupa pokazuje jak budować firmę czy startup. 
Projekt CodeInBB skierowany jest do uczniów szkół średnich – licea, technika i szkoły zawodowe z Bielska-Białej – by już dziś mogli zagłębić się w tajniki programowania i pomyśleć o wyborze takiej ścieżki kariery. Od wielu lat na rynku pracy widać rosnące zapotrzebowanie na programistów.